Vivenso

Chcete na vlastní oči vidět, co všechno Vivenso dokáže?
Kontaktujte Nás.
Čističku vzduchu a vysavač Vám zdarma předvedeme v plné síle.  

                         Odhalte sílu vody a vzduchu!

Vodní vysavač Vivenso oba tyto živly spojuje, což z něj dělá více než vysavač. Jedná se o čističku vzduchu, vysavač s vodní filtrací a aromaterapii v jednom. Je navržen v unikátním designu s jemnými a čistými liniemi. Srdcem celého vodního vysavače je separátor s dvojitým chodem, který byl speciálně vyvinutý tak, aby zachytil i ty nejjemnější částice jako alergeny, prach i roztoče. Vzduch s nečistotami proudí do vodní nádrže, kde se “propere” a vy můžete zhluboka dýchat čistý a zdravý vzduch. 

Multifunkční vysavač Vivenso s vodním filtrem čistí vzduch stejně jako příroda. K čisté a zdravé domácnosti vám stačí 3 litry vody z kohoutku a vysavač Vivenso.

Víte, že prach se víří v 30 - 80 cm nad podlahou? Nejvíce ohrožené jsou vaše děti, které mají své plíce v přesně takové úrovni. Odstraňte prach vysáváním nejen z podlahy, ale i ze vzduchu. Vybavte svojí domácnost vodním vysavačem Vivenso.

Proč vodní vysavače Vivenso? Protože mokrý prach nepoletuje. Díky nasátí nečistot, alergenů a prachu do vodní nádrže, kde se namočí, není šance, jak by se dostaly zpět do vzduchu. Je skvělý i k vysávání zvířecích chlupů. info na promujdomov.cz

© Copyright promujzivot